Tilalmi időszak alatti pergetés

holi

Tilalmi időszak alatti pergetés

Hozzászólás Szerző: holi » 2017.03.06. 16:17

Megkérdeztem gyakorlottabbaktól, a válasz nem egyértelmű. Leginkább arra visz tovább, hogy a nem tilalmas halakra történő utalást tegyem, ha ne adj Isten megállna mellettem a halörök csónakja nekem szegezve a kérdést, hát maga meg a f...szt csinál azzal a pergetőcuccal MOST ???

Tudom mi lenne az etikus, de mivel nálam erősen hal nélküliek a pergetőóráim, így tulajdonoéppen a halak veszélyeztetése nélkül bohóckodom egy marék gumihallal dobálva :geek:

holi

Jeszy

Re: Tilalmi időszak alatti pergetés

Hozzászólás Szerző: Jeszy » 2017.03.06. 16:24

holi írta:
2017.03.06. 16:17
Megkérdeztem gyakorlottabbaktól, a válasz nem egyértelmű. Leginkább arra visz tovább, hogy a nem tilalmas halakra történő utalást tegyem, ha ne adj Isten megállna mellettem a halörök csónakja nekem szegezve a kérdést, hát maga meg a f...szt csinál azzal a pergetőcuccal MOST ???

Tudom mi lenne az etikus, de mivel nálam erősen hal nélküliek a pergetőóráim, így tulajdonoéppen a halak veszélyeztetése nélkül bohóckodom egy marék gumihallal dobálva :geek:

holi
Az én tanácsom: vigyél magaddal mindig egy nőt, legalábbis alibinek, arra biztosan nem fog rákérdezni a halőr! De egy fontos, gumi nélkül el ne indulj bohóckodni! :) :)

Jeszy

holi

Hozzászólás Szerző: holi » 2017.03.06. 16:30

Nem mindig akar velem jönni a nő ! Vele már gumi nélkül is bohockodhatok, ez nem akadály :oops:

Sprinter

Hozzászólás Szerző: Sprinter » 2017.03.09. 20:48

holi írta:
2017.03.06. 16:17
Megkérdeztem gyakorlottabbaktól, a válasz nem egyértelmű. Leginkább arra visz tovább, hogy a nem tilalmas halakra történő utalást tegyem, ha ne adj Isten megállna mellettem a halőrök csónakja nekem szegezve a kérdést, hát maga meg a f...szt csinál azzal a pergetőcuccal MOST ???

Tudom mi lenne az etikus, de mivel nálam erősen hal nélküliek a pergetőóráim, így tulajdonképpen a halak veszélyeztetése nélkül bohóckodom egy marék gumihallal dobálva :geek:

holi
Nem fedik egymást a tilalmi idők. Nyugodtan pergess. Mindig arra, amire épp nincs tilalom. :ugeek:

Sikeres gumizást: Spr

Sprinter

Körforgó

Hozzászólás Szerző: Sprinter » 2020.02.01. 17:06

Hogy ez mennyire jó ötlet! :lol:

http://rybalkaspinning.ru/assets/images ... duzhka.jpg

Üdv.: Spr

duba

Re: Körforgó

Hozzászólás Szerző: duba » 2020.04.23. 13:28

Sprinter írta:
2020.02.01. 17:06
Hogy ez mennyire jó ötlet! :lol:

http://rybalkaspinning.ru/assets/images ... duzhka.jpg

Üdv.: Spr
Bammeg Spr!

Ez tényleg qrva jó!!!
Lehetne ezt azért helyettesíteni egy kis kulcskarikával is, nem? A gyári "csapágy"-ra egy mini kulcskarika, arra meg a kanál. Cserélhető lenne, de talán könnyebben forogna a tengelyen, mint ez a hajtogatott derót.

duba az innovátor

Válasz küldése