Hölgyeim !

Sprinter

Re: Hölgyeim !

Hozzászólás Szerző: Sprinter » 2021.11.23. 11:59

duba írta:
2021.11.23. 11:25
Szervusztok Urakok!

Jeszy bá, a kivikkel kapcsolatban van érdekes infóm. Biztos ismered, de legalább beböffentek má' valamit ide. :)

Főnökömnek van 3+1 kivi töve (3 nőivarú + 1 háremtartó). Ő mesélte, hogy leszedve a termés jó sokáig eltartható. Ha úgy dönt, hogy pár nap múlva ideje lesz fogyasztani, akkor amiket ilyen sorsra szán alma közé teszi és szépen beérik. Etilén gáz, vagy valami ilyesmi a kulcs.

duba aki beszó't

u.i.: Túl vagyok a műtéten, még óvom a helyét. Idén nem lesz menyhalas a Mikulásom, de remélem Ordasra lejutok. Pacsi, pá!
Szia rég látott Dubabá!

Végre helyreállt az arány, még egy kutyás! Teljesen meg vagyunk macskásodva. :lol:

Remélem nem részletezed tovább, hogy milyen lesz a "Mikulásod". :lol: Gyors gyógyulást! Maci nyalogatja a bokám, ha fáj. Ördögi kutya, hogyan szúrja ki, hogy hova kell az energia? :)

Spr apulis

Ui.: Csak kijött az Invitel. Kicseréltek 2 zavarszűrőt és lekötöttek egy régi telefoncsatlakozót. Már nem szakadozik a NET! 20 éves a renccer, ráférne már egy nagygenerál. A lényeg, hogy dolgozni tudok. Már csak a gyerkőcöt kell meggyőzni, hogy telepítse át a programjaimat egy laptoppra az elavult pc-ről. Szerencsére a Zasszony laptopján és a tabletemen meg tudom nézni, amit a PC elutasít...

Jeszy

Hozzászólás Szerző: Jeszy » 2021.11.23. 13:13

duba írta:
[

Szervusztok Urakok!

Jeszy bá, a kivikkel kapcsolatban van érdekes infóm. Biztos ismered, de legalább beböffentek má' valamit ide. :)

Főnökömnek van 3+1 kivi töve (3 nőivarú + 1 háremtartó). Ő mesélte, hogy leszedve a termés jó sokáig eltartható. Ha úgy dönt, hogy pár nap múlva ideje lesz fogyasztani, akkor amiket ilyen sorsra szán alma közé teszi és szépen beérik. Etilén gáz, vagy valami ilyesmi a kulcs.

duba aki beszó't

u.i.: Túl vagyok a műtéten, még óvom a helyét. Idén nem lesz menyhalas a Mikulásom, de remélem Ordasra lejutok. Pacsi, pá!
Szia DubaBá!

Igen, hasznos információ, bár tudtam és alkalmaztam is, mert már múlt héten leszüreteltem :) mind az összeset és bent pihentek a konyhaasztalon a bánón és a náráncs mellett.

Jobbulást, javulást meg minden, menyhalason meg majd iszunk az egész ségedre! :D

Jeszy

Sprinter

Hozzászólás Szerző: Sprinter » 2021.11.26. 12:59

Jeszy írta:
2021.11.23. 13:13
duba írta:
[

Szervusztok Urakok!

duba aki beszó't

Szia DubaBá!

Igen, hasznos információ, bár tudtam és alkalmaztam is, mert már múlt héten leszüreteltem :) mind az összeset és bent pihentek a konyhaasztalon a bánón és a náráncs mellett.

Jobbulást, javulást meg minden, menyhalason meg majd iszunk az egész ségedre! :D

Jeszy
Sziasztok Bácsik!

Na csak eleredt az eső, elindultunk Zubogányba Katalin napot ünnepelni. Kis körtúra lett belőle = 5km. Nem baj, holnap újra nekiszaladunk, kicsit hosszabbat tervezünk... :lol:

Ma ne locsoljatok! :)

Spr azesővarázsló

Jeszy

Hozzászólás Szerző: Jeszy » 2021.11.26. 13:12

Sprinter írta:
2021.11.26. 12:59

Sziasztok Bácsik!

Na csak eleredt az eső, elindultunk Zubogányba Katalin napot ünnepelni. Kis körtúra lett belőle = 5km. Nem baj, holnap újra nekiszaladunk, kicsit hosszabbat tervezünk... :lol:

Ma ne locsoljatok! :)

Spr azesővarázsló
Szia Sprinter!

Azért vízállóba öltözzetek, szükség lesz rá, ahogy elnézem! :)

Mi tegnap felvettük a 3. ótást, azt a sörnevűt, kájzer, vagy mijafarok... :) Jól vagyunk, köszönjük! Amiért nem sírtam, a bátorságomért kaptam Amattól egy lidlis akkus fúrót. :)

Dolgozzunk még egy kicsit, hátha multik leszünk a hétvégére! :)

Jeszy

Sprinter

Hozzászólás Szerző: Sprinter » 2021.11.26. 13:18

Jeszy írta:
2021.11.26. 13:12
Szia Sprinter!

Mi tegnap felvettük a 3. ótást, azt a sörnevűt, kájzer, vagy mijafarok... :) Jól vagyunk, köszönjük! Amiért nem sírtam, a bátorságomért kaptam Amattól egy lidlis akkus fúrót. :)

Jeszy
Szia Jeszy!

Hú, te tudsz valamit. Nem kaptam semmit oltás után, hagytak sírni... :lol:

https://www.facebook.com/greenpeace.hu/ ... t%20Litkai

Qurva jó, szakadok a röhögéstől! :lol:

Spr

Jeszy

Hozzászólás Szerző: Jeszy » 2021.11.26. 14:35

Sprinter írta:
2021.11.26. 13:18
Jeszy írta:
2021.11.26. 13:12
Szia Sprinter!

Jeszy
Szia Jeszy!

Hú, te tudsz valamit. Nem kaptam semmit oltás után, hagytak sírni... :lol:

https://www.facebook.com/greenpeace.hu/ ... t%20Litkai

Qurva jó, szakadok a röhögéstől! :lol:

Spr
Nekem szerencsém van már több, mint 32 éve... :lol:

Jeszy

Válasz küldése